Логотип

Приватне підприємство Архітектурно-Будівельна Компанія «ЕНЕРГОБУДПРОЕКТ» працює на ринку надання архітектурно-будівельних послуг з 1996 року. Компанія виконує всі види проектування житлових, офісних і виробничих будівель, з повним інженерним обладнанням. Також компанія виконує будівництво і реконструкцію будинків, котеджів, офісів, будівель виробничого призначення, із застосуванням високоякісних матеріалів, сучасних і класичних, а також енергозберігаючих технологій. Широкий спектр послуг наша компанія надає в сфері електроенергетики. Ми готові надати повний комплекс послуг і виконати всі необхідні види робіт, пов’язаних з забезпеченням електроенергією: розробка і узгодження проектів електропостачання, виконання електромонтажних робіт будь-якого рівня складності (починаючи з прокладки слабкострумових мереж і закінчуючи монтажем високовольтних ліній і трансформаторних підстанцій), виконання пусконалагоджувальних робіт, оформлення повного пакету технічної та юридичної документації, необхідної для укладення договору електропостачання з постачальником електроенергії.

Повний перелік послуг компанії

Прагнучи до постійного вдосконалення і підвищення конкурентоспроможності на будівельному ринку, який швидко розвивається, компанія регулярно пропонує своїм клієнтам нові види послуг. Так, серед наших останніх нововведень – послуги власної атестованої електротехнічної лабораторії.

Наші можливості підтверджені дозволами, сертифікатами, дипломами та ліцензіями відповідних державних органів контролю, а також рекомендаціями Партнерів і Замовників.

В АБК "ЕНЕРГОБУДПРОЕКТ" працює творча команда висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи. Наші фахівці розробляють проектну документацію із застосуванням високотехнологічних комп'ютерних систем. Завдяки цьому, ми можемо якісно реалізовувати проекти будь-якої складності в найкоротші терміни, що дозволяє знайти індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта.

Також у складі компанії працює постійний штат досвідчених, дипломованих будівельників і девелоперська група, яка займається повним супроводом об'єкта на всіх стадіях проектування.  Завдяки бездоганній взаємодії між собою всіх проектувальників на етапі проектування, а також проектувальників і будівельників на етапі будівництва об'єктів ми можемо гарантувати найкоротші терміни виконання і високу якість наших робіт. Ми застосовуємо новітні проектні, технічні рішення та будівельні технології.

Нашою компанією було розроблено велику кількість проектів.  Проектна робота в компанії чітко розділена на етапи, на кожному з яких завжди пропонується цілий спектр різноманітних рішень, що використовуються як основа для творчого діалогу із Замовником з врахуванням всіх його побажань.

АБК «ЕНЕРГОБУДПРОЕКТ» пропонує комплекс всіх робіт "під ключ". При цій схемі роботи Замовник може повністю покластися на професіоналізм нашої команди, при цьому ми відповідаємо за якість і беремо на себе відповідальність за проведення всього комплексу робіт на об'єкті (проект - погодження - будівництво). Замовник може у будь-який момент на будь-якому етапі отримати всю необхідну йому інформацію і проконтролювати роботи. Все це значно зменшує терміни всіх видів робіт і дозволяє швидше ввести об'єкт в експлуатацію. Крім того, ця схема значно зменшує вартість всіх робіт.

Нас рекомендують друзям і партнерам. Ми гарантуємо якість нашої роботи і прагнемо підтримувати хороші відносини з усіма Клієнтами нашої компанії. Після завершення усіх робіт по об'єкту здійснюється повна гарантійна і післягарантійна підтримка.

Ми завжди прагнули і будемо прагнути до того, щоб будь-який клієнт, який звернувся до нас, завжди зміг знайти з нашою допомогою вичерпні відповіді та оптимальні рішення будь-яких питань у сфері проектування, будівництва та електроенергетики.