Проведено капітальний ремонт внутрішніх електричних мереж районного будинку культури в м.Глобине. Деякі дані по проекту наведено нижче

 

ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Живлення електроприймачів здійснюється від мережі 380/220в., з глухозаземленою нейтраллю з системою заземлення TN-C-S від існуючої ВЛ-0,4кв. сумісного користування.
Ввід до ВОЩ (ввідно-облікового щита), передбачений кабелем марки AsxSn 4х35 кв.мм., що вибраний за умов зовнішнього середовища, місця прокладання, напруги, та довго допустимого струмового навантаження Ід=120А, при розрахунковому значені струмового навантаженні Ір=105А.
Всі приміщення, що входять в склад сцени (естради), а також склади (декорацій, костюмів, бутафорій), гардеробні для акторів відносяться до пожежобезпечних зон класу П-Ііа.
Живлення аварійного та евакуаційного освітлення передбачено згідно ПУЕ гл.6.1 п. 3.3.16 та 3.3.17, установленням акумуляторних батарей напругою 42в. та ємністю до 150А/Ч. Для постійного підзаряджування акумуляторних батарей передбачено підзаряджувальний пристрій РТАБ.

СИЛОВЕ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ

Для живлення силових мереж проектом передбачено ГРЩ (головний розподільчий щит), що встановлений в електрощитовій. РЩ (розподільчий щит) силових мереж освітлення та постановочного освітлення, що встановлюється в світлоапаратній.
Всі силові мережі, що живлять захищені від перенавантаження та токів короткого замикання автоматичними вимикачами.

ЕЛЕКТРОСВІТЛЕННЯ

Освітлювальні прибори для вистав прийняті типу PAR-56, які оснащені запобіжними сітками, що виключають випадіння світлофільтрів, лінз, та інших частин освітлювальних пристроїв.
Освітлення вистав має джерело типу дімер D-PAR6 CLASSIC з плавним регулюванням освітлення. В глядацькому залі передбачені освітлювальні пристрої з лампами розжарювання з плавним регулюванням освітлення, проектом також передбачено чергове освытлення, що забезпечує знижене освітлення більше 15%.
Керування робочим, черговим, та постановочним освітленням здійснюється зі світлощитової з поста керування.
 Аварійне освітлення передбачене в глядацькому залі в приміщенні фойє, гардероба. Евакуаційне освітлення передбачається в глядацькому залі, фойє. Для аварійного та евакуаційного освітлення передбачені світильники з лампами розжарювання.